Skandal sözlerden sonra Berna Laçin hakkında soruşturma başlatıldı

Cinsel istismar vakıalarına çözüm olarak idam yasasının getirilmesine karşı çıkan Berna Laçin, siyasi veya sosyolojik savunma yapmak yerine İslam’a ve Müslümanlara saldırdı. Laçin, “İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı” diyerek kinini kustu, cahilliğini ortaya koydu. Bu skandal sözler üzerine Laçin hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Skandal sözlerden sonra Berna Laçin hakkında soruşturma başlatıldı

Sanatıyla gündeme gelmeyi beceremeyen, anca İslam’a ve Müslümanlara saldırarak isimlerini hatırlarda tutmaya çalışan zihniyet, dün yine skandal sözlerle Türkiye’de hâlâ etkin olduğunu ispat etti. Sözde oyuncu Berna Laçin, İslam’a olan kinini minik Eylül ve Leyla üzerinden sergileyerek skandal sözler sarf etti. Twitter hesabı üzerinden çocuk istismarına karşı idamın gelmesine karşı çıkan Laçin, “İdam çözüm olsaydı, Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı! Konuşturmayın şimdi beni!” şeklinde tweet attı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Skandal sözlerden sonra, Sabah’ın haberine göre Berna Laçin hakkında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca ‘Halkın Dini Değerlerini Aşağılama’ suçu kapsamında soruşturma başlatıldı.İşte o alçak paylaşım:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir