Fatih Tezcan’a FETÖ ve Kemalistlerden linç kampanyası!

Fatih Tezcan, Muharrem İnce ve CHP’lilerin toplu açılış töreni öncesinde Kur’an-ı Kerim okunup dua edilmesini eleştirince Kemalistler ve FETÖ’cüler tarafından sosyal medyada linç girişimine maruz kaldı.CHP’nin ilkesiz adayı Muharrem İnce, seçim öncesi mitinglerde şov yapmaya devam ederken son yaptığı şov büyük tepki çekti.

Fatih Tezcan'a FETÖ ve Kemalistlerden linç kampanyası!

CHP’DEN İKİ YÜZLÜ TAVIR!

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde katıldığı açılış töreninde el açarak dua eden CHP’li İnce’nin bu iki yüzlü tavrı sosyal medyada büyük tepki topladı.

FATİH TEZCAN’DAN CHP’YE SERT TEPKİ

Bu duruma twitter üzerinden tepki gösteren gazeteci Fatih Tezcan, “Kur’an-ı Kerîm için HÂŞÂ ‘Arap uydurması’ diyen bir Ataist’in kurduğu partinin Cumhurbaşkanı Adayı’nı ve yöneticilerini, ip gibi sıraya dizilip yalandan da olsa ellerini açıp Kur’an-ı Kerîm okutmak ve dinlemek zorunda bırakan Mücahid Cumhurbaşkanı’nın adıdır Recep Tayyip Erdoğan!” ifadelerini kullandı..

KEMALİST VE FETÖ’DEN LİNÇ GİRİŞİMİ

Tezcan’ın bu tweeti üzerine FETÖ ve Kemalist hesaplar üzerinden Tezcan’a linç girişiminde bulunuldu.

LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATTILAR!

Twitter üzerinden FETÖ ve Kemalist gruplar tarafından kampanya başlatılarak ‘Fatih Tezcan Tutuklansın’ etiketiyle linç kampanyası başlatıldı. Büyük bir hazımsızlık örneği sergilenen paylaşımlarda düşünce özgürlüğü hiçe sayıldı.

Fatih Tezcan’a destek mesajları yağdı. İşte onlardan bazıları:

Chp’ zihniyetinin islamiyete bakışını aşağıdaki videodan da dinleyebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir